مراحل اقساطی سامانه والتا

 

.::. ویژگی‌ها:
 

سقف مبلغ : تا 40 میلیون تومان

سقف اقساط : تا 18 ماه

بدون پیش‌پرداخت

فاصله اقساط : ماهانه

سود متعلقه 21 درصد سالیانه

تضامین : چک صیادی

 

تسهیلات والتا

از طریق پلتفرم تسهیلات والتا ، کاربران می توانند به سادگی و بصورت غیرحضوری تسهیلات خرید کالا دریافت کنند و در فروشگاه دوخت کالا ثبت سفارش انجام دهند و هزینه خرید کالا را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت نمایند.

برای شروع کافیست مراحل زیر را طی کنید :

 • مرحله اول : ثبت نام در سایت والتا  

  ابتدا به سایت walleta.ir  وارد شده و بعنوان کاربر ثبت نام کنید . توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطلاعات ثبت احوال باشد . شماره تلفن همراه شما باید متعلق به شما باشد .

 

 • مرحله دوم : تکمیل پروفایل و احراز هویت

  تصویر پشت و روی کارت ملی و شناسنامه را باید آپلود کنید. در این مرحله احراز هویت اولیه انجام می گیرد.

 

 • مرحله سوم : انتخاب تامین کننده مالی که می خواهید از آن تسهیلات دریافت کنیدو ثبت درخواست تسهیلات                      

  در پلتفرم والتا منابع مختلفی برای اعطا تسهیلات وجود دارد که بخش بیشتر آن از سمت لیزینگها می باشد. ( لیزینگ ها مجموعه هایی هستند که در حوزه تسهیلات و بصورت کلان فعالیت دارند ). از طریق پلتفرم والتا، شما می توانید تامین کنندگان مالی یا همان تسهیلات دهندگان خرید اقساطی کالا را با هم مقایسه کنید و تامین کننده مالی متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. در این قسمت ابتدا تامین کننده مالی و مبلغ تسهیلات را با توجه به سقف ارائه شده تعیین نموده و سپس اقدام به بارگذاری مدارک خواسته شده ( از قبیل گردش حساب ، مدارک هویتی ،گواهی شغلی و ... ) نمایید . بعد از تکمیل این قسمت و ثبت درخواست پرونده شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت             .
  طرح های تسهیلات فعال والتا و اطلاعات بیشتر از جمله نرخ تسهیلات را می توانید در سایت والتا ببینید.

 

 • مرحله چهارم : ارسال یک فقره چک ضمانت و یا چکهای اقساط 
                 
  بعد از تایید تسهیلات لازم هست یک فقره چک ضمانت یا چکهای اقساط ( بسته به نوع طرح تسهیلات انتخاب شده ) در وجه تامین کننده مالی به آدرس پلتفرم والتا ارسال گردد. در حال حاضر چک باید بنام شخص درخواست کننده تسهیلات باشد .

 

 • مرحله پنجم : واریز مبلغ تسهیلات به کیف پول کاربری              
   
  تمام کاربران والتا در پنل کاربری خود دارای کیف پول اعتباری می باشند که بعد از دریافت چک ضمانت ، مبلغ تسهیلات تایید شده به کیف پول کاربری شما واریز می گردد .

 

 • مرحله ششم : خرید اقساطی از فروشگاههای دلخواه         

  در این مرحله شما می توانید به فروشگاههای طرف قرارداد پلتفرم والتا وارد شده و کالای مورد نظر خود را خریداری و سفارش خود را ثبت نمایید. کاربرانی که تمایل به ثبت سفارش آنلاین دارند کافیست به وب سایت فروشگاه وارد شده و مراحل خرید آنلاین را طی کنند ، فقط با این تفاوت که در قسمت پرداخت و انتخاب درگاه بانکی ، باید درگاه اعتباری والتا را انتخاب نمایید.
 • کاربرانی که تمایل به خرید حضوری از فروشگاه دارند ، بایستی بعد از دریافت تسهیلات برای ثبت سفارش ، بصورت حضوری به مکان فروشگاه مراجعه نمایند.       

 

 • مرحله هفتم : پرداخت اقساط           
                 

  پرداخت اقساط نیز بستگی به طرح تسهیلات انتخاب شده دارد. در صورت ارسال چک ضمانت ، برای پرداخت اقساط کافیست ماهیانه به پنل کاربری خود در والتا وارد شده و بصورت آنلاین اقدام به پرداخت اقساط تسهیلات نمایید.

 

در صورت ارسال چک اقساط ، هر سه ماه چکهای ارسال شده در تاریخ مقرر توسط تامین کننده مالی پاس می گردد. لذا ضروریست تا یک روز قبل از موعد تاریخ چک نسبت به تکمیل موجودی حساب خود اقدام فرمایید.